30. výročí založení Asociace realitních kanceláří České republiky. Přijďte to oslavit!

Beachvolejbalový turnaj o pohár prezidenta ARK ČR


V životě jsou milníky, které stojí za to slavit. Třicátiny mezi ně bezesporu patří! Ať už v životě lidském, tak v případě organizací. Asociaci realitních kanceláří České republiky se podařilo úspěšně dosáhnout této mety a věříme, že se dočká ještě mnoha dalších kulatin, zve na akci ARK ČR její generální sekretář Jan Borůvka.

V dnešní době není snadné plánovat setkání. Vše se více než rok odehrávalo víceméně online. Přesto se nám ale v „okénku rozvolnění“ podařilo v loňském roce zorganizovat velmi úspěšný první ročník beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. A tak jsme se i v rámci oslav 30. výročí založení Asociace realitních kanceláří České republiky rozhodli zahájit neformální oslavy turnajem v beachvolejbalu.

Kdy? V pátek 20. srpna 2021 od rána až do půlnoci
Kde? Ve Žlutých lázních v Praze
Co se bude dít? Velká neformální oslava při sportu, hudbě, zábavě, jídle i pití
Kde se registrovat? [email protected] (zpět obdržíte veškeré informace)

A protože z loňského ročníku víme, že se účastní nejen samotní realiťáci, ale také v hojné míře jejich fanoušci (ať už rodinní příslušníci včetně dětí, tak ostatní členové z realitních kanceláří, kteří fandí kolegům), bude program již od začátku turnaje podpořen nejrůznějšími doprovodnými zábavnými akcemi. Takže vězte, že „možná přijde i kouzelník“.

V rámci programu během dne všem náladu vylepší skupina Maxim Turbulence a večer můžete očekávat velké překvapení v podobě prvotřídního koncertu!

Zapojte se i vy ostatní, ať už účastí, nebo sponzorským příspěvkem.