Časopis

Odborný magazín pro profesionální realitní makléře, manažery realitních kanceláří a ostatní profesionály realitního byznysu, kteří potřebují pracovat s kvalitními informacemi technického, finančního, právního a legislativního charakteru, kteří chtějí disponovat přehledem o dění v oboru i o spektru názorů na sporné otázky realitního byznysu, jeho praktických, ale i etických problémech. Periodikum slouží jako jeden z relevantních zdrojů dat pro přípravu na profesní zkoušky makléře, ale i pro celkový přehled top manažerů, stejně jako základní informace pro profesionály z oborů souvisejících.

Pravidelné rubriky:

Téma čísla – podrobné analýzy aktuálních problémů obchodní, legislativní, finanční a technické stránky realitního byznysu. Představení celého relevantního spektra názorů podle jednotlivých aktérů, diskuse, pohled autorit a další úhly pohledu. Informace o odlišných přístupech.

Představujeme – Představení realitní společnosti (správcovské společnosti, event. jiné v rámci realitního byznysu) podle edičního plánu, případně firmy v návaznosti na téma čísla

Sítě nebo jednotlivé firmy? Plusy a mínusy obou přístupů, názory jednotlivých protagonistů, sdružení

Obraz profesionála – Inspiromat Ideálního Makléře: Vše, co souvisí s prací profesionálního makléře v terénu i v zázemí, odborná příprava a potřebné znalosti – budování vztahu se zákazníky, marketing a nástroje marketingové komunikace, psychologie a techniky prodeje včetně využití moderních technologií, finanční nástroje, legislativní rámec a potřebné právní minimum atd.

VIP rozhovor – osobnost ze světa realit a její názory na aktuální otázky

Na okraj budoucnosti – ze zákulisí zajímavých developerských počinů, dnešní kroky do zítřka, správcovská (bytová) družstva a jejich místo na trhu